محتویات داخل ایکس باکس سریز

محتویات داخل جعبه Xbox Sereis S

 

نوع چینش محتویات داخل جعبه تفاوتی با Xbox Series X ندارد. پس از باز کردن جعبه، ایکس باکس سری اس با ظاهر کوچکش خود نمایی می‌کند. کنسول مانند هدیه درون لایه‌ای محافظ و یک کاغذ که روی آن عبارت Power Your Dreams نگاشته شده، کادو پیچ شده است. زیر کنسول یک کارت راهنما برای آموزش راه اندازی کنسول و نصب برنامه Xbox روی موبایل قرار دارد. در بخش پشتی جعبه نیز یک بسته مقوایی حاوی دیگر محتویات مورد نیاز کنسول است.

 

دفترچه راهنما اولین مورد موجود در این بسته است. یک کابل پاور برای اتصال کنسول به برق نیز در این جعبه وجود دارد که تفاوتی با کابل‌های نسل قبلی ندارد. همچنین نوع این کابل بسته به منطقه جغرافیایی متفاوت بوده و نیازی به تبدیل ندارد. مورد بعدی کابل HDMI 2.0 برای اتصال کنسول به صفحه نمایش است. این کابل پهنای باند کمتری از HDMI ایکس باکس سری ایکس دارد. البته این موضوع با توجه به رزولوشن هدف این کنسول نکته منفی نیست. زیرا با همین کابل می‌توان در رزولوشن 1440p و نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه به تجربه بازی‌های مختلف پرداخت.

محتویات داخل جعبه Xbox Sereis x

کنسول بسته بندی شده با کاغذ و کاور اولین چیزی است که پس از بازگشایی جعبه جلب توجه می‌کند. دیگر محتویات نیز در بسته مقوایی کوچکی پشت کنسول قرار دارند. در این بسته کوچک یک کابل برق، کابل HDMI 2.1 و کنترلر جدید ایکس باکس به همراه یک جفت باتری قلمی یک بار مصرف قرار گرفته است. همچنین کابل برق ایکس باکس وان و وان ایکس نیز با سری ایکس سازگار است. کابل HDMI داخل جعبه با پهنای باند بیشتر نسبت به کابل‌های قبلی امکان تجربه بازی‌ها با حداکثر رزولوشن 4K و نرخ فرم ۱۲۰ فریم بر ثانیه و یا 8K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را فراهم می‌کند. البته این اعداد نشان از پهنای باند بالای کابل HDMI 2.1 داشته و نمایانگر رزولوشن و نرخ فریم اجرایی بازی‌ها نیست.